Szafy na wymiar dostępne w Gorzowie Wielkopolskim

Garderoba to miejsce, w którym trzymamy wszelkie nasze rzeczy. Wcale nie musi być to wielkie pomieszczenie, żeby utrzymać tam odpowiedni porządek. Sprawdzi się ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pomieszczeniu. Jeśli chcemy wydzielić garderobę od sypialni, możemy zamontować drzwi przesuwne.


Jak urządzić wnętrze garderoby?


Wnętrze garderoby zależne jest przede wszystkim od tego, co mamy zamiar w niej przechowywać. Wybór o tym, czy potrzebujemy dużo drążków na wieszaki, regałów czy szuflad, zależna jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy mamy. Decydując o meblach do garderoby musimy pod uwagę wziąć również to, czy zależy nam na dodatkowym miejscu na jakieś urządzenia, takie jak żelazko lub deska do prasowania.


Dobrym wyborem do niedużej garderoby będzie kupno szafy na wymiar.

Jest to bardzo dobry sposób na zwiększenie przestrzeni na nasze ubrania oraz inne dodatki. Świetną decyzją są meble na wymiar firmy Komandor, która znana jest z pakownych szaf ubraniowych. Pakowna szafa narożna również jest dobrym pomysłem, a także zwiększy miejsce na swoje rzeczy.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce


Dobrze jest również zamontować w swojej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to odzielne pomieszczenie. Pozwala to na zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. Takie drzwi pozwolą na zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia klasycznych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych modeli, ale można również zdecydować się na drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.


Pomyśl o dobrym oświetleniu


Dekorując garderobę należy mieć na uwadze, że wybór właściwych mebli nie wystarczy. Niezwykle istotne jest również odpowiednie oświetlenie garderoby. Bardzo istotne jest, by światło docierało do wszystkich zakątków pokoju. Gdy dysponujemy dużą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy też zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Warto rozważyć zakup LED-ów. Wykorzystują one niewiele energii oraz można zamontować je w najróżniejszych miejscach, ponieważ mają one różne formy.


Nie zapomnij o dobrym lustrze


W garderobie nie powinno zabraknąć również właściwego lustra. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale również umożliwi nieograniczone oglądanie się podczas wybierania ubrań. Jeśli nasza garderoba jest mała, dobrze jest zdecydować się na lustro wiszące. Bardzo dobrą alternatywą dla niewielkich pokojów jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

Więcej o naszej ofercie przeczytasz na naszej stronie: https://www.komandor.pl/gorzow-wozniak/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.